Šafra & partneři s.r.o.

Advokátní kancelář

Revoluční 1082/8
110 00 Praha 1 - Nové Město

tel.:    +420 296 785 411
fax:    +420 296 785 421
mobil: +420 739 489 500
mail:  office@safra-advokati.cz

LIDÉ

JUDr. Jan Šafra, LL.M., advokát, zakládající společník

JUDr. Šafra získal vysokoškolské vzdělání v roce 2000 na Právnické fakultě Západočeské Univerzity v Plzni. V průběhu studia absolvoval zahraniční studijních pobyty v Itálii na Právnické fakultě a Fakultě politických věd Universita degli Studi di Padova, a postgraduální kurz evropského práva v Německu na Právnické fakultě Technische Universität Dresden.

Po ukončení studií působil JUDr. Šafra jako právník na Odboru akviziční politiky Ministerstva obrany ČR, v mezinárodní advokátní a poradenské kanceláři, kde se zaměřoval především na poskytování právních služeb italské klientele a v letech 2005 až 2008 zde zkonsolidoval a stabilizoval italskou sekci. Od roku 2008 provozuje vlastní advokátní kancelář. Právní poradenství poskytuje obchodním společnostem a podnikatelům převážně v oblasti práva obchodních společností, nemovitostí, autorského práva, v oblasti transformací a daňového plánování a v oblasti trestní pak především v otázkách hospodářské kriminality. JUDr. Jan Šafra se rovněž věnuje i publikační činnosti pro nakladatelství Wolters Kluwer.

JUDr. Šafra hovoří italsky, německy, anglicky a částečně rusky a švédsky.

Mgr. Pavel Matějus, advokát

Mgr. Pavel Matějus absolvoval roce 2012 Právnickou fakultu Západočeské univerzity v Plzni. Během studia se zúčastnil ročního studijního pobytu na Universita degli studi di Milano. V rámci své advokátní praxe se zabývá především soukromoprávními závazkovými vztahymezinárodním prvkem a trestnímu právu.

Mgr. Matějus hovoří italsky a anglicky.

JUDr. Lucie Matějusová (roz. Miškovská), advokátka

JUDr. Lucie Matějusová zakončila studium na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v roce 2013. V průběhu studia se zúčastnila studentské stáže u Obvodního sodu pro Prahu 10 a absolvovala roční studijní pobyt v Itálii, na Universita degli Studi di Bologna, během něhož se věnovala studiu práva soukromého a tvorbě své diplomové práce. Od roku 2013 působí v advokátní kanceláři Šafra a partneři.

Zabývá se zejména právem občanským, problematikou bytového vlastnictví a právními vztahy s mezinárodním prvkem.

JUDr. Lucie Matějusová hovoří italsky anglicky a francouzsky.

JUDr. Martina Hladíková, advokátka

JUDr. Martina Hladíková absolvovala v roce 2013 Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. V průběhu studia absolvovala roční zahraniční studijní pobyt v anglickém jazyce ve Finsku, v rámci něhož získala diplom v oblasti práva informačních technologií.

Ve své praxi se zabývá zejména právem občanským, problematikou práva duševního vlastnictví a spornou agendou.

Mgr. Veronika Šaurová, advokátka

Mgr. Veronika Šaurová hovoří italsky a anglicky.

 

Mgr. Michal Jakoubek, advokátní koncipient

 

Mgr. Dmytro Krasovskyj, advokátní koncipient

 

 

Administrativa

Světlana Bohunová, asistentka, office manager

Markéta Krumphanzlová, asistentka, office manager

 

Při poskytování právních služeb spolupracujeme rovněž s dalšími spřízněnými advokátními kancelářemi:

Advokátní kancelář - Mgr. Radek Hladina, advokát

Advokátní kancelář - Mgr. Jan Boucký, advokát

Advokátní kancelář - Mgr. Petr Rudlovčák, advokát

Poradenství v oblasti daní, auditu a účetnictví

Naše kancelář úzce spolupracuje se společností Brantl & Partners, s.r.o., která poskytuje daňové, auditorské a účetní služby a sídlí ve stejných prostorách jako naše kancelář. Veškeré transakce, které mohou mít dopad na daňovou povinnost klienta, mohou být na přání klienta s našimi daňovými experty průběžně diskutovány.


O kanceláři | Lidé | Naše služby | Reference | Odměna | Odkazy | Kontakt
© 2014 Šafra & partneři s.r.o.